Výstavba rodinných domů - krbová kamna, oplocení, bazény, stavební práce, rekonstrukce Praha východ - Vnitřní vybavení a okolí stavby

 

Ploty

V našem sortimentu zboží naleznete veškeré základní druhy plotů jako uzlová, oborní, klasická, prohazovací a dekorační. Dále dodáváme kompletní prvky na stavbu a montáž oplocení jako jsou sloupky spolu se zahradními brankami a bránami, vzpěry, vázací a napínací dráty, napínací strojky, ostnatý drát.

Plotové systémy produkované naší společností jsou ideálním řešením k ohraničení soukromých pozemků, provozoven, hal, různých průmyslových ploch, zahrad a sadů, stavenišť a mnohých dalších objektů.
Vyberte si z naší nabídky vše, co potřebujete

Máte zájem o plotový systém k oplocení vašeho pozemku? Náš výrobní program nabízí široký výběr plotů a pletiv, které se využívají jako:

- oplocení zahrad
- průmyslové oplocení
- bezpečnostní oplocení
- oplocení sportovišť
- chovatelská pletiva

 

Garáže

Stali jsme se jedinou společností v ČR zajišťují komplexní řešení v oblasti dodávky garážových řešení.

Dodáváme, montujeme a pokládáme garáže z betonu a oceli na klíč. Garáže řadové, montované, prefabrikované, plechové atd. Jedná se o německou výrobu! Naše motto nejsme tak bohatí, abychom kupovali Čínské a Polské garáže. Staráme se o kompletní záruční i pozáruční servis.

Vyrábíme garáže na klíč z plechu, dle návrhu a požadavku zhotovíme garáže, dovezeme na místo a zabudujeme. Dle potřeb zákazní jsme schopni zhotovit nejen jednu garáž, ale dodat i více garáží. Dodáváme garáže na klíč, jednokřídlá, dvoukřídlá garážová vrata s pohonem i bez pohonu vrat.

 

Krby, krbová kamna a krbové vložky

- Krbová kamna s výměníkem
- Kachlová kamna
- Litinová krbová kamna
- Ocelová krbová kamna
- Kamna na uhlí
- Sporák na tuhá paliva
- Krbové vložky s výměníkem
- Teplovzdušné krbové vložky

Stavební materiály:

- Žáruvzdorné malty, lepidla
- Kamnářské omítky
- Kamnářská perlinka
- Stavebně izolační desky
- Desky do topeniště
- Šamotové cihly
- Šamotové desky
- Akumulační tvarovky 

       

Bázeny a výhřivné vany

Pro naše zákazníky nabízíme široký sortiment bazénů, příslušenství, ale i služeb spojených s jejich údržbou. Samozřejmostí je stavba bazénu na klíč, kdy jsme schopni dodat a postavit bazén dle přesných požadavků zákazníka.

Kontaktujte nás