Výstavba rodinných domů - krbová kamna, oplocení, bazény, stavební práce, rekonstrukce Praha východ - Zahradní služby

 

Jezírka

Provádíme stavbu, rekonstrukci a údržbu zahradních jezírek / biotopů. Nabízíme kvalitní a rychlé služby, cenově dostupné zahradní jezírka pro každého a seriózní jednání s klienty. Neváhejte nás kontaktovat a uvidíte, že biotopy jsou to pravé pro Vás a Vaši rodinu!

Jezírka zahradní jezírka můžete vybudovat i čistě na přírodní a ekologické bázi. Hliněný podklad můžete izolovat pláty či cihlami z mazlavého jílu. Jíl postupně vodu přijímá, pak následně zbytní a další vodu nepropustí. Další výhodou jílu je, že pohlcuje všechny nadbytečné živiny z jezírka a zpětně je pak dokáže rostlinám uvolnit. I když je jíl nejpřirozenější izolační materiál pro jezírko, v praxi se příliš často nepoužívá.

Pergoly

Rádi Vás provedeme naši výrobou altánů, pergol, garážových přístřešků, zastřešených teras, a dalších staveb do zahrady jako jsou dřevoplastové terasové podlahy.

Zahradní dřevostavby jsou vyráběny ze smrkového přírodně sušeného řeziva. Řezivo je tříděno dle požadavků technických norem z hlediska pevnosti a únosnosti. Jednotlivé komponenty dřevostaveb jsou hoblované.

Zahradní krby

- Rychlé a snadné grilování
- J
ednoduché a funkční řešení
Široký výběr variant a tvarů
Možnost kombinace typů

Výhody našich zahradních krbů

- prostor ohniště obložen šamotovými plátky (výrazné prodloužení životnosti)
spodní přívod vzduchu do topeniště (snadné podpálení a dokonalé hoření)
vyjímatelný nerezový popelník (snadné čistění a údržba)
ochranný nerezový plech na přední straně ohniště (zvýšená bezpečnost a vždy čistá plocha před ohništěm)

Kontaktujte nás